Süral Sürme Cam Balkon Sistemleri
Süral Isıcamlı ve 8mm Sürme Seri, Balkon, teras, kışbahçesi, lokanta, cafe, Ofis, iç bölme vb. iç ve dış mekanlarınız için ideal olan bu Sistemimiz,

Sürme cam balkon

 

Süral Isıcamlı ve 8mm Sürme Seri, Balkon, teras, kışbahçesi, lokanta, cafe, Ofis, iç bölme vb. iç ve dış mekanlarınız için ideal olan bu Sistemimiz, Cam balkon uzunluk ölçuşüne göre 2li, 3lü, 4lü, 5li eşikli eşiksiz ray profilleri ile Cam panelleri sağa, sola veya ortadan açarak minumum 2cam, maksimum (5sağ + 5sol) 10 cama kadar kullanılmaktadır. Paslanmaz Çelik Rulmanları sayesinde cam panelleri sağa ve sola rahatça taşınabilir. Ayrıca Kanatlar içe veya dışa açılır olmadığından, alanınızda yer kaplamaz.

Kanatların emniyet ve yalıtımı;İspanyolet kollu kilit, Horoz Kilit, Havuz Kilit, Klepsi kollu Kilit ve cam panellerin birbirine kenetlenmesi sayesinde tam güvenlik sağlamış olursunuz. Kanatlar bir birine boydan kenetli fitiller ile kilitlenerek cam birleşim aralarında içte, dışta, altta ve üstte olmak üzere çit taraflı rüzgar kesici fitiller ile güçlü yalıtım sağlanmaktadır. 

 

Eşikli ve eşiksiz sürme

 

Sistem Aksesuarlarımız, mümkün olduğunca gizlenmeye çalışılmış ve konusunda uzman tasarımcılarımız gerekli AR-GE araştırmalarından yola çıkarak SÜRAL EŞİKLİ ve EŞİKSİZ olarak tabir ettiğimiz, 20 mm ısıcamlı ve 8mm 10mm Temperli Camlar kullanılarak, Eşikli ve Eşiksiz Sürme Sistemimizi sunuma hazırlamışlardır.

Süral Eşikli ve Eşiksiz Cam balkon sistemleri; Farklı mekanlara göre eşikli veya eşiksiz olarak kullanılmaktadır.

Websitemize Hoşgeldiniz