Eşikli ve Eşiksiz Sürme
Dar mekânlarda alanın aynı şekilde kullanılabilmesine imkân tanıyan eşikli sürme sistemleri balkona çıkış aşamasında herhangi bir engele neden olmaz.
Eşikli ve Eşiksiz Sürme

EŞİKLİ SÜRME

Dar mekânlarda alanın aynı şekilde kullanılabilmesine imkân tanıyan eşikli sürme sistemleri balkona çıkış aşamasında herhangi bir engele neden olmaz. Toz, su ve hava aldırmayan bu sistem sayesinde sistem sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Bu çalışmada tek cam ya da lamine cam uygulanabilmektedir. Farklı aksesuarlar kullanılarak mekân için en uygun kullanım şekli tasarlanabilir.
Kış bahçesi, vitrin camları ve balkon kapama seçeneklerinde ideal çözüm önerileri sunmaktadır.

EŞİKSİZ SÜRME

Az bakım gerektiren bu sistem paslanmaz özellik taşımaktadır. Siyah ve gri aksesuar seçeneği ile her yer ve şekle uyumlu olan modeller yatay olarak hareket eden ve bakım gerektirmeyen tekerleklerden oluşmaktadır. Ürün düşük gürültü ile çalıştığı için her alanda kullanılabilmektedir. Ürün opsiyonel olarak farklı renklere boyanarak da hazırlanabilmektedir. Kanatlar birbirlerini özel olarak tasarlanan baza kapağı sayesinde sıralı olarak çekerler. Özellikle ofis ve iç mekânlar için önerilen bu sistem son derece dayanıklıdır.

Elazığ Eşikli ve Eşiksiz Sürme Hizmetimiz İle Siz Değerli Müşterilerimizi Bekliyoruz

Websitemize Hoşgeldiniz