Giyotin Cam Sistemleri
Giyotin Cam Sistemleri otomatik ve manuel olarak benzersiz dikey çalışma özelliğinde cam panelleridir.

Giyotin Cam Sistemleri otomatik ve manuel olarak benzersiz dikey çalışma özelliğinde cam panelleridir. Giyotin Cam Sistemleri, mekan içerisinde pencere veya cam korkuluk olarak kullanılmaktadır. 
Giyotin cam sistemi kullanım amacına uygun olarak modifiye edilmektedir.

Kullanılan cam özelliği ve profil seçenekleri ısı yalıtım beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır. Giyotin cam sistemi taşıyıcı malzemeleri üst düzey güvenlik ve emniyet sağlamalıdır.
Tüm giyotin cam sistemlerinde çelik Halat mil silindirler kullanılmaktadır.. Tüp motor sistemleri 3 farklı markada kullanılabilmektedir. 2 yıl servis ve parça garantilidir.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

- Dört mevsim yaşam alanı

- Giyotin sistem dikey yönde hareketli cam panellerden oluşur.

- Giyotin sistemler temizlenebilir özelliği sayesinde cafe ve restorant gibi işletmelerin yanı sıra çok katlı konutlara da uygulanabilmektedir.

- Sistemin tamamını veya tek bir modülünü uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Start-stop teknolojisi sayesinde hareketi istediğiniz noktada durdurabilirsiniz.

- Sisteme eklenebilen yağmur ve rüzgar sensörleri ile sistem, açık durumdayken yağış ve fırtına gibi durumları algılar ve otomatik kapanır.

- Gün ışığı ve led aydınlatma sistemi.

ÜRÜNLERİMİZ

Tek Cam Giyotin

Tek Camlı Giyotin

Isıcam Giyotin

Isıcamlı Giyotin


TASARIM VE FONKSİYONELLİK

- Genç Osmanlılar Giyotin Cam Sistemleri, 8mm temperli (kırılmaya dayanıklı) veya ısıcam panellerin motor yardımıyla yukarı/aşağı hareket etmesiyle, panoramik görüş açısı ve gün ışığının içeri girmesiyle doğal aydınlatma sağlar.

 

- RTS teknolojisi kullanan giyotin sistem motoru uzaktan kumanda ile çalışır ve start-stop teknolojisi sayesinde hareket istenildiği noktada durdurulabilir.

 

- Sistemin tamamı veya tek bir modülü uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir.

 

- Estetiği ve görüş alanını minimum oranda etkileyen cam profilleri, kullanıcıların görüş alanını engellemez ve sınırsız renk, ahşap kaplama ve desen seçenekleri ile dış ortam ile kusursuz bir bütünlük sağlar.
- Sisteme eklenebilen yağmur ve rüzgâr sensörleri, sistem açık durumdayken yağış ve fırtına gibi durumları algılar ve otomatik kapanır.
- Giyotin sistemler % 60 oranında ses yalıtımı sağlamakta, ısıcamlı sistemlerde kullanılabilen sinerji ve konfor camlar ile ısı yalıtım özelliği daha da üst seviyelere çıkarılabilmektedir.
- Akılı ev sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır.

 

- Giyotin sistemlerimiz; ses, rüzgâr ve yalıtım testleri bağımsız kuruluşlarca yapılmış olup, Avrupa standartlarında sertifikalara sahiptir. Isıcamlı sistem, 8mm standart cama göre enerji tasarrufu, rüzgâr dayanımı ve su sızdırmazlık özelliği daha yüksektir.
- Sistemdeki sabit cam vasistas kanat olarak tercih edebilir.
- Vasistaslı cam opsiyonu, yüksek katlarda cam panellerin dışarından temizleme imkanı sunar. Ayrıca sistem kapalıyken vasistaslı kanat açılabilir ve ortam havalandırılabilir.

 

Websitemize Hoşgeldiniz